O NÁS

Jsme skupina nadšenců, kterým není život koček kolem nás lhostejný. V rámci činnosti našeho spolku se snažíme postarat o toulavé, nemocné a bezprizorní kočky žijící v Horním Jiřetíně a Černicích. Naším cílem je vytvořit kočičkám bezpečné útočiště, pomoci jim znovu najít důvěru k lidem, zažít pocit jistoty plné misky a časem i nový bezpečný domov s milující rodinou.

Jak se stavěl mourek

JAK MOUREK VZNIKL

Spolek byl založen v roce 2021 Dagmar Svobodovou po nalezení dvou koček v opuštěném domě, ze kterého se majitelé odstěhovali. Tehdy se zrodila myšlenka založit kočičí depozit, kde by bylo o takové kočky postaráno. S přispěním města Horní Jiřetín jsme začali od základu budovat kočičí depozit, kde by toulavé, nemocné, týrané a bezprizorní kočky mohly najít bezpečné útočiště. Situace ohledně veřejného financování spolků starajících se o opuštěná zvířata, jako je ten náš, je dlouhodobě tristní a proto jsme celý depozit museli vybudovat svépomocí – postavili jsme pro kočky voliéry, vybavili interiér pelíšky, škrabadly, záchody a miskami a zvelebili okolní prostředí. Práce je však stále dost a neustále se snažíme náš depozit rozšiřovat, abychom byli schopni poskytnout útočiště co nejvíce kočičkám, které nás potřebují.

PHOTO-2022-05-09-19-42-56 6
PHOTO-2022-05-09-19-42-55 9

DEPOZIT

K dnešnímu dni u nás našlo domov a bezpečí již více než 100 chlupáčů. Někteří k nám přišli zanedbaní či nemocní, některé jsme odchovali od kotěte. Někteří už své nové domovy našli, další je zatím vyhlíží.

NÁŠ TÝM

A to jsme my, ti co se o opuštěné chlupáče staráme. Péči o kočičky zajišťujeme ve svém volném čase a převážně bez nároku na finanční odměnu 🙂 

Dagmar
Vedoucí spolku
Vrchní pečovatelka
Květa
Dobrovolnice
Renata
Dobrovolnice
Vendy
Dobrovolnice
Filip
Dobrovolník
Lenka
Dobrovolnice
Petra
Dobrovolnice
Martin
Dobrovolník
Dáša (Jindřich)
Dobrovolnice
Alena
Dobrovolnice
Zdenda
Dobrovolník
Míša
Dobrovolnice
Dominika
Dobrovolnice
Dobrovolník

VÝROČNÍ ZPRÁVY

EMAIL
info@jiretinskymourek.cz

TELEFON
+ 420 737 176 940

NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ