POMÁHEJTE S NÁMI

Virtuální adopce

Chtěli byste pomoci konkrétnímu chlupáčovi, ale z nějakého důvodu si jej nemůžete vzít domů? Virtuální adopce může být řešení právě pro Vás!

Co je virtuální adopce?

Virtuální adopce, jinými slovy adopce na dálku je další z možností, jak podpořit kočičky v naší péči. Pokud si z nějakého důvodu nemůžete kočičku adoptovat, či tato kočička není k domácí adopci vhodná, je možné ji adoptovat virtuálně – na dálku. Virtuální adopcí se stanete adoptivním rodičem vybrané kočičky. 

V čem virtuální adopce spočívá?

Nejprve si vyberete kočičku, kterou si chcete virtuálně adoptovat. Následně s Vámi podepíšeme smlouvu o virtuální adopci, jejímž podpisem se stanete virtuálním adoptivním rodičem zvířete. Na základě adopční smlouvy budete pravidelně přispívat dohodnutou částku na péči o Vaší kočičku. Adopční smlouva je uzavírána od sjednaného data vždy k 12. měsíci kalendářního roku. Adopční příspěvek je hrazen vždy jednou za měsíc ve sjednané výši. 

282262156_433874668106137_1070421233580154302_n
IMG_1735
cropped-IMG_2342-scaled-1.jpeg

VIRTUÁLNÍ ADOPCE JAKO DÁREK

Virtuální adopce kočičky je také skvělým dárkem pro milovníky zvířat. Po podpisu adopční smlouvy Vám vystavíme adopční certifikát o virtuální adopci zvířete s Vaším jménem, eventuelně se jménem obdarovaného. 

Každý adoptivní rodič pak má samozřejmě možnost svou kočičku navštívit v našem depozitu. 

poděkování adoptivním rodičům

Jako poděkování za podporu kočiček v naší péči pořádáme vždy jednou za rok Den pro dárce, kam zveme všechny adoptivní rodiče našich kočiček a významné dárce podporující náš spolek. Na tomto dni, který se bude konat v našem depozitu, se můžete s kočičkami pomazlit, zasoutěžit si o zajímavé ceny a taky se dozvíte mnoho zajímavého o příbězích našich kočiček od jejich pečovatelek. 

KOLIK VIRTUÁLNÍ ADOPCE STOJÍ?

Částka pro podporu kočičky při virtuální adopci není pevně stanovena. Volba výše Vašeho pravidelného měsíčního příspěvku je tak pouze na Vás. Minimální měsíční částka však činí 100,- Kč. Každá z kočiček má své individuální potřeby (léky, zvláštní krmení…) a proto se částka za péči o ní od ostatních chlupáčů liší. Průměrně však měsíční náklady na péči o kočičku v našem depozitu činí 500,- Kč. 

Jak na virtuální adopci

1

Vyberte si kočičku, kterou chcete virtuálně adoptovat.

FORMULÁŘ K VIRTUÁLNÍ ADOPCI

    EMAIL
    info@jiretinskymourek.cz

    TELEFON
    + 420 737 176 940

    NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ