POMÁHEJTE S NÁMI

Jednorázový příspěvek

Pro fungování našeho spolku je podpora a pomoc veřejnosti klíčová. Jen s Vaší pomocí můžeme zachraňovat opuštěné, nemocné a týrané kočičky. Péče o chlupáče nezahrnuje pouze krmení a poskytnutí teplého pelíšku, ale i výdaje spojené se zajištěním veterinární péče – operací, prohlídek, kastrací a podávání léků.

Zní to jako klišé, ale každá koruna se počítá – a my jsme velice vděční za každý příspěvek, který nám umožní zachránit další kočičku, ke které nebyl osud příliš přívětivý.

 

IMG_2257

Libovolný příspěvek

Zde můžete přispět libovolnou částkou na provoz našeho depozitu. Můžete si vybrat z přednastavených částek níže či si zvolit částku vlastní a tu zaslat na Mourkův bankovní účet. 

Transparentní účet: 320307108/0300

100,- Kč

200,- Kč

300,- Kč

500,- Kč

KRMIVO

Pomozte nám naplnit mističky našim chlupáčům! Kočičkám v našem depozitu podáváme kvalitní krmivo – chlupáči mají po celý den k dispozici mističky s granulemi a dvakrát denně si pochutnávají na “mokrém” krmivu – kapsičkách a konzervičkách. Jednou za den jim také dopřejeme pořádnou dávku pamlsků, aby se u nás měli jako v bavlnce. Taková péče přispívá ke zlepšení celkového zdravotního stavu a spokojenosti našich kočiček, avšak je velmi finančně náročná. Platbou pomocí některého z níže uvedených QR kódů nám pomůžete udržovat bříška našich chlupáčů plná a spokojená. Platbou prostřednictvím QR kódu “Nakrm mě!” zajistíte plnou mističku a porci pamlsků čtyřem kočičkám z našeho depozitu na jeden den. 

NAKRM MĚ!

100,- Kč

GRANULE 5kg

500,- Kč

GRANULE 10kg

1000,- Kč

PAMLSKY

200,- Kč

VETERINÁRNÍ PÉČE

Platbou pomocí některého z níže uvedených QR kódů přispějete na zajištění veterinární péče o kočičky v našem depozitu. Když dostaneme hlášení o nálezu kočičky, je tato po odchytu umístěna do karantény v našem depozitu. Následně musí podstoupit tzv. vstupní prohlídku u veterinárního lékaře a neodkladné zákroky dle jejího zdravotního stavu. Všichni chlupáči v našem depozitu podstupují další běžné veterinární prohlídky a očkování. Náš spolek rovněž zajišťuje regulaci kočičí populace prostřednictvím systematické kastrace nalezených koček – díky tomu minimalizujeme nárůst bezprizorní kočičí populace, která by v budoucnu vyžadovala naší intervenci, neboť se o tyto kočičky nemá kdo postarat. Platbou prostřednictvím QR kódu “kastrace” zajistíte kastraci jedné opuštěné kočičky. 

VSTUPNÍ PROHLÍDKA

300,- Kč

LÉKY

100,- Kč

OČKOVÁNÍ

200,- Kč

KASTRACE

1000,- Kč

EMAIL
info@jiretinskymourek.cz

TELEFON
+ 420 737 176 940

NAŠE SOCIÁLNÍ SÍTĚ